3 Şubat 2016 Çarşamba

SHİLİBAO ALOE ÖZLÜ CİLT TEMİZLEME JELİ


Yepyeni blogumdaki ilk yazımdan hepinize merhaba!

Sizinle aktarcıdan tamamen öneri ile aldığım bu ürünü tanıtmak istedim. Bir kaç hafta önce burun estetiği ameliyatı geçirdim ve yüzümün resmen anatomisi değişti diyebilirim :D tabi bununla birlikte yüzümde soyulmalar başladı. Ürünü duştan çıktıktan sonra yüzüme çok da ince olmadan bi tabaka halinde sürdüm. 7-10 dakika kadar bekletip kuruyan maskeyi elimle yavaş hareketlerle masaj yapar gibi soydum ve ılık suyla iyice yıkadım. Soyulan derimin %90'ını muhteşem bir şekilde yok etti ve ilk başta pek anlıyamasakda ilerleyen kullanımlarda ciltteki renk tonundaki artış gözle görülür dereceydi
                           . 

Ambalajı bu şekilde vaad ettiği gibi gözenekleri derinlemesine temizlediği söylenemez sadece peeling için güzel bir zemin hazırlıyor diyebilirim. Cildi biraz kurutuyor gibi ama benimkine benzeyen karma yapılı bir cilde sahip iseniz bu size pekde bir dezavantaj sağlamıyor. Aktarcıda her cilt tipine özel olarak satılıyor. benimki yağlı ciltler için olanı.


      Pek satıcıların önerileri ile ürün alan biri değilimdir ama boş bi anıma denk geldi ve pişman da olmadım almanızı öneririm fiyatı 35 tl.
   

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder